jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

Ai întrebări?

+86-18206021758

Mașini automate de piatră pentru lustruirea plăcilor de granit din marmură Mașină de șlefuit cu mai multe capuri de mare viteză
video
Mașini automate de piatră pentru lustruirea plăcilor de granit din marmură Mașină de șlefuit cu mai multe capuri de mare viteză

Mașini automate de piatră pentru lustruirea plăcilor de granit din marmură Mașină de șlefuit cu mai multe capuri de mare viteză

Mașina automată de lustruit linia de piatră HLMJX-16, echipată cu mai multe capete de disc din rășină și sistem de control PLC, poate măcina și acoperi plăcile continuu și automat, este perfectă pentru finisarea suprafeței pietrelor dure, cum ar fi granitul. Montat cu diferite tipuri de capete, este, de asemenea, excelent pentru finisaje din marmură, cuarț și alte plăci de piatră.
Trimite anchetă
Vorbeste acum

Introducerea Produsului

 

Mașină automată de lustruit linia de piatră

HLMJX-16,echipat cu mai multe capete de disc din rășină și sistem de control PLC, poate măcina și acoperi plăcile continuu și automat, este perfect pentru finisarea suprafeței pietrelor dure, cum ar fi granitul. Montat cu diferite tipuri de capete,&# 39 este excelent și pentru finisaje de marmură, cuarț și alte plăci de piatră.

automatic stone polishing line.webptechnical data

abrasive.webp

Caracteristici principale

1) Utilizarea sistemului electric PLC și a meniului ecranului LCD oferă control inteligent.
2) Plățimea și presiunea de lucru a capetelor de măcinare pot fi reglate liber.
3)Senzor la intrare pentru a scana forma plăcilor în ordine și transmite semnalul către unitatea de control pentru o funcționare precisă
4) Adoptarea unui sistem central de lubrifiere automată, având toate piesele mobile și rulmenții pentru a obține un efect bun de lubrifiere și o durată de viață mai lungă.

5)Sistem de autocurățare și de îndepărtare a așchiilor de transport

marble polishing line

downLoadImg (2)

DATE TEHNICE
Numarul modelului.HLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Cantitatea de cap de măcinare (buc)8121620
Puterea motorului axului (kw)15151515
Puterea brută (kw)141201270329
Lățime utilă de lucru (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Grosime procesabilă (mm)10-6010-6010-6010-60
Viteza avansului centurii (m / min)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Consumul de apă (m3 / min)15202530
Greutate brută (kg)17000210002500032000
Demension (L x W x H - cm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265


Tag-uri populare: mașini automate de piatră pentru lustruirea plăcilor de granit de marmură, mașină de șlefuit cu mai multe capuri, de mare viteză, China, producători, furnizori, fabrică, preț, de vânzare

Trimite anchetă

(0/10)

clearall